Biuletyn Informacji Publicznej
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim
Szukaj w tym dziale:
Wyników na stronę: 10 20 30

 

Ogłoszenie o przetargu na zakup materiałów biurowych, plastycznych i papierniczych na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim, których wartość nie przekracza 30 000 euro.

Ogłoszenie o przetagu na świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim, których wartość nie przekracza 30 000 euro.

Załączniki:   Ogłoszenie o przetargu na świadczenie usług pocztowych  Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty  

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim ogłasza przetarg nieograniczony NA ZAKUP GORĄCEGO POSIŁKU WRAZ Z USŁUGĄ WYDANIA LUB DOWOZU GORĄCEGO POSIŁKU KLIENTOM MOPS w okresie od 02.01.2018r. do 31.12.2018r.

Załączniki:  Treść ogłoszenia  SIWZ z załącznikami (PDF)  SIWZ z załącznikami (DOC)

Informacja z otwarcia ofert na zakup gorącego posiłku wraz z usługą wydania lub dowozu

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim ogłasza przetarg nieograniczony na PRZYGOTOWYWANIE I WYDAWANIE PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH W RAMACH SERWISU KAWOWEGO ORAZ GORĄCEGO POSIŁKU DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU "INTEGRACJA” w okresie od 9.01.2017r. do 30.03.2017r.

Załączniki:   Treść ogłoszenia (PDF)   SIWZ z załącznikami (PDF)  Zmiana w treści ogłoszenia (PDF)  Informacja z otwarcia ofert   Rozstrzygnięcie postępowania  

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim ogłasza przetarg nieograniczony NA ZAKUP GORĄCEGO POSIŁKU WRAZ Z USŁUGĄ WYDANIA LUB DOWOZU GORĄCEGO POSIŁKU KLIENTOM MOPS w okresie od 11.01.2017r. do 31.12.2017r.

Załączniki:   Treść ogłoszenia (PDF)   SIWZ z załącznikami (PDF)  Informacja z otwarcia ofert   Rozstrzygnięcie postępowania   Wniosek dot. przedłużenia terminu związania ofertą  

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim ogłasza przetarg nieograniczony NA PRZYGOTOWYWANIE I WYDAWANIE PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH W RAMACH SERWISU KAWOWEGO ORAZ GORĄCEGO POSIŁKU DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU INTEGRACJA.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim ogłasza przetarg nieograniczony NA ZAKUP GORĄCEGO POSIŁKU WRAZ Z USŁUGĄ WYDANIA LUB DOWOZU GORĄCEGO POSIŁKU KLIENTOM MOPS w okresie od 04.01.2016r. do 31.12.2016r.

Załączniki:   Treść ogłoszenia   SIWZ z załącznikami (PDF)   SIWZ z załącznikami (DOC)  Wyjaśnienie treści SIWZ 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim ogłasza przetarg nieograniczony o wartości zamówienia mniejszej niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych - tj. 207.000 euro na zorganizowanie i przeprowadzenie grupowego szkolenia w zakresie: NOWOCZESNY PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY I POKOJOWA dla beneficjentów ostatecznych projektu "Wsparcie". Projekt "Wsparcie" jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim ogłasza przetarg nieograniczony o wartości zamówienia mniejszej niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych - tj. 207.000 euro na zorganizowanie i przeprowadzenie grupowego szkolenia w zakresie: OGRODNIK TERENÓW ZIELENI dla beneficjentów ostatecznych projektu "Wsparcie". Projekt "Wsparcie" jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim ogłasza przetarg nieograniczony o wartości zamówienia mniejszej niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych - tj. 207.000 euro na zorganizowanie i przeprowadzenie grupowego szkolenia w zakresie: PRACOWNIK GOSPODARCZY (ROBOTNIK GOSPODARCZY) dla beneficjentów ostatecznych projektu "Wsparcie". Projekt "Wsparcie" jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 
1 do 10 z 154